Zadzwoń
+48 514 514 566

Laweta A2

Szybka pomoc drogowa, czyli laweta na autostradzie

Nawet mając najlepszy samochód, trzeba liczyć się z tym, że w którymś momencie może nie zadziałać. Wpływa na to wiele czynników i nigdy nie przewidzimy, kiedy zdarzy się awaria. Jako pomoc drogowa nieraz przekonujemy się, że problemy zdarzają się nawet na autostradzie. Ponieważ jesteśmy firmą zlokalizowaną blisko wjazdu na A2, często ratujemy z opresji kierowców, którzy ulegli wypadkowi albo po prostu mają awarię samochodu.

Holowanie – A2 i bezpieczeństwo

Na autostradach trzeba zachowywać szczególne bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, aby przybyła do Ciebie laweta A2 staraj się jak najszybciej oznaczyć swoje auto tak, aby było widoczne dla innych kierowców. Później dopiero dzwoń po pomoc, znajdując się poza główną drogą, na pasie awaryjnym. Nasi specjaliści zjawią się na miejscu w krótkim czasie, ale musisz wykazać się cierpliwością i nie wykonywać ryzykownych zachowań na drodze. Kiedy już przyjdzie czas na holowanie A2 pokonasz bardzo szybko. Nasi specjaliści jednak wcześniej wszystko Ci wyjaśnią. Jeżeli Twój samochód okaże się na tyle sprawny, że będzie można go w łatwy sposób przywrócić do działania, to nie omieszkamy tego zrobić. Zawsze jesteśmy wyposażeni w narzędzia, które umożliwiają nam wykonanie drobnych prac naprawczych. Współpracujemy także z warsztatami mechanicznymi, a nawet blacharsko-lakierniczymi. Jesteśmy więc w stanie wskazać Ci miejsce, do którego warto się udać, jeśli niemożliwa będzie naprawa samochodu na drodze.

Dbamy o stan naszych pojazdów, aby laweta mogła przemierzać drogę krótkim czasie, sama nie powodując przy tym zagrożeń. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, którego staramy się wyciągnąć z opresji. Jeżeli ważne jest dla Ciebie nie tylko holowanie A2 nie ma w pobliżu lepszych usługodawców. My do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie problemu.

Laweta na A2 i dowóz do warsztatu

Kiedy okazuje się, że jest potrzebna laweta, ustalamy z klientem, dokąd mamy jechać. To od Ciebie zależy, czy chcesz odstawić auto do najbliższego warsztatu, czy masz inny plan. Zajmujemy się zarówno autami osobowymi, jak i dostawczymi. Jeśli jest taka konieczność, przewozimy także osoby w wyznaczone miejsce, aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań.

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Dużo podróżuję i często przemieszczam się z przyczepą kempingową. Jednak tylko raz przydarzyła mi się poważna awaria i to jeszcze gdzie? Na autostradzie! Silnik za nic nie rusza, a ja nie mam pojęcia co zrobić. Dobrze, że istnieją smartfony z dostępem do internetu. Szybko znalazłem numer do pomocy drogowej z Łodzi, która natychmiast zgodziła się przyjechać z lawetą i zabrać auto wraz z przyczepą. Myślałem, że zapłacę krocie, ale okazało się, że łódzka laweta A2 ma całkiem rozsądne stawki. Polecam wszystkim, którym przydarzy się niespodziewana awaria.

Marian, Pruszcz Gdański

Warto wystawić Wam pozytywną opinię za to jak się zachowaliście! Myślałem, że fachowcy dość chłodno podchodzą do sytuacji kierowców, a tu proszę, zaskoczenie! Łódź Laweta A2 to super firma, która naprawdę tanio odholowała moje autko do warsztatu (i to tego wskazanego przeze mnie!!), a do tego pomogła mi dopełnić formalności związanych z kolizją. Dzięki!!!

Paweł, Łódź

Autostrada to nie jest dobre miejsce na awarię, szczególnie nocą! Rozpacz, strach i bezsilność. Tyle pamiętam z tego dnia. No i jeszcze jedno: pomoc. Super pomoc firmy Łódź Laweta A2, która wtedy bardzo szybko dotarła na miejsce i pocieszyła, że takie rzeczy się zdarzają. Samochód udało się szybko naprawić, a holowanie wcale nie było takie drogie jak się spodziewałam. Dziękuję i polecam!

Kasia

Galeria wyjazdów lawet