Zadzwoń
+48 514 514 566

Laweta A1

Holowanie lawetą w rozsądnej cenie

Nasza firma posiada duże doświadczenie w świadczeniu usług pomocy drogowej. Wspieramy kierowców samochodów osobowych  dostawczych i ciężarowych. Mieliśmy już do czynienia z wieloma sytuacjami i różnymi rodzajami usterek. Wiemy, kiedy będzie konieczne holowanie lawetą, a kiedy można się bez niego obejść. Udzielamy naszym klientom rzetelnych informacji o aktualnym stanie ich pojazdu.

Jeśli jest Ci potrzebna laweta to autostrada A1 to miejsce, gdzie bez problemu przybędziemy. Nasza pomoc drogowa to także naprawa drobnych usterek zarówno w Łodzi i okolicach, jak i na autostradzie. Zawsze robimy co w naszej mocy, aby klienci mogli jak najszybciej kontynuować podróż.

Nasze lawety

Pomoc drogowa na autostradzie

Awaria samochodu, która ma miejsce na autostradzie, to szczególna sytuacja. Wówczas, gdy auto przestanie działać, nie pomoże Ci żaden inny kierowca, nawet gdyby chciał. Nie będzie mógł jednak wykonać holowania we własnym zakresie. Jest ono zakazane przepisami, ze względu na to, że może stwarzać zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Potrzebna będzie więc laweta, która przetransportuje samochód w bezpiecznie miejsce. Poza tym, jeśli tylko będzie taka możliwość, nasza pomoc drogowa sprawi, że Twoje auto ruszy i będziesz mógł jechać dalej. Do Ciebie jednak należy wybór usługodawcy.

Większość osób panikuje, kiedy widzi, że musi zamówić holowanie lawetą. Można jednak znacznie zminimalizować stres, gdy wiesz, że usługodawca, do którego dzwonisz, uczciwie zajmie się Twoją sprawą. To pozwoli Ci odetchnąć. Żeby jednak mieć pewność, co do firmy, z której przyjedzie do Ciebie laweta, musisz ją wybrać wcześniej. Na autostradzie czy na jakiejkolwiek innej drodze, gdy Twój samochód nie chce dalej jechać, nie ma czasu na zastanawianie się nad tym, która firma rzeczywiście dysponuje odpowiednim sprzętem i poważnie traktuje klientów. Należy wybrać sobie pomoc drogową na spokojnie i w razie potrzeby po prostu tam zatelefonować.

Laweta – szybkość przyjazdu

Jesteśmy firmą, która ma swoją siedzibę w mieście Łódź. Tam też znajduje się nasza flota samochodowa, która umożliwia nam szybką reakcję na zgłoszone zdarzenia na drodze. Autostrada A1 i inne drogi są przez nas doskonale znane, więc pokonamy je w krótkim czasie. Ty powinieneś jedynie zjechać na pas awaryjny, jeśli tylko samochód Ci na to pozwoli. Musisz też oznaczyć pojazd zgodnie z przepisami, aby nie stwarzał zagrożenia dla innych użytkowników drogi. Na autostradzie jest to szczególnie ważne, ponieważ samochody poruszają się tu z dużą prędkością, więc kierowcy z daleka muszą widzieć, że na drodze znajduje się nieruchomy obiekt.

Jeśli chodzi o to, jak szybko będzie na miejscu zdarzenia nasza laweta A1 ma swój odcinek w Łodzi, więc jesteśmy w stanie naprawdę sprawnie przyjechać w dowolne miejsce na autostradzie. Posiadamy odpowiednie zaopatrzenie, a nasza firma jest czynna dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez cały tydzień, więc nigdy nie pozostawiamy klientów bez pomocy.

Laweta na A1 – tanio i bezpiecznie

Często słyszy się o tym, że laweta to nieraz bardzo kosztowna usługa. My jednak staramy się zmienić te opinie za sprawą naszej kompleksowej pomocy drogowej. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i nim zabierzemy samochód, uzgadniamy dokładnie, co się stało i w jaki sposób możemy pomóc. Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, dlatego nie mamy wygórowanych cen.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że kolizja czy awaria samochodu na autostradzie to przykra sytuacja, w której ludzie często czują się bezradni, dlatego nie czerpiemy zysków z czyjegoś nieszczęścia. Ustalamy rozsądny cennik za usługę i staramy się maksymalnie pomóc klientom.

Szybki kontakt – laweta A1 +48 514 514 566

Mobilny serwis opon +48 784 784 485