Zadzwoń
+48 514 514 566

Holowanie A2

Awaria na A2 – skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Wypadki się zdarzają, a części samochodowe ulegają zużyciu. Nigdy więc do końca nie wiesz, w którym momencie może Ci się przydać pomoc drogowa. Przezorny kierowca zawsze ma przy sobie numer do rzetelnej firmy, która w razie czego przyjedzie mu z pomocą nawet na A2. Zachęcamy do tego, aby zapisać sobie kontakt właśnie do nas (+48 514 514 566). Jeśli będzie potrzebna drobna naprawa lub laweta, autostradę A2 pokonamy w najkrótszym możliwym czasie. Zapewnimy też usługi na najwyższym poziomie. Dajemy Ci co do tego gwarancję!

Co zrobić w przypadku awarii na A2?

Znamy to uczucie, gdy samochód psuje się nagle na samym środku drogi. Wiele osób opanowuje wówczas bezradność. Mamy więc kilka porad, które ułatwią zachowanie się w takiej sytuacji. Jeśli miejscem awarii jest autostrada A2, w pierwszej kolejności powinieneś zjechać na pas awaryjny, aby nie blokować ruchu i nie stwarzać zagrożenia na drodze. Jeżeli natomiast możliwe jest jeszcze prowadzenie auta, to najlepiej kieruj się do najbliższego punktu MOP. Kiedy samochód stoi już bezpiecznie na poboczu lub w Miejscu Obsługi Podróżnych, zadzwoń po pomoc i cierpliwie czekaj. Nasi fachowcy powinni być u Ciebie niebawem. Po tym, jak się z nami skontaktujesz i podasz swoją lokalizację, pracownik powie Ci, jaki będzie orientacyjny czas przyjazdu pomocy drogowej.

Po pojawieniu się lawety ustal ze specjalistami, jakie masz możliwości. Czasami jedyną opcją będzie holowanie, autostrada A2 bowiem nie jest miejscem, w którym można wykonać każdą naprawę. Jeżeli chcesz dokładnie sprawdzić, co dzieje się z Twoim samochodem, to nasz zespół zabierze auto poza autostradę A2, w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Gdy zaistnieje taka potrzeba, zajmujemy się także transportem osób. Wśród drobnych napraw, które wykonujemy, znajduje się natomiast między innymi: spuszczanie źle zatankowanego paliwa czy wymiana uszkodzonego koła.

Holowanie A2 a wielkość floty

Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, pomoc drogowa musi posiadać stosowną ilość samochodów. Inaczej nie byłoby możliwe szybkie przybycie na miejsce zdarzenia. Jeśli chodzi o nasze holowanie na A2 jesteśmy w stanie pokonać tą trasę w bardzo krótkim czasie. Chcemy, aby w razie nieoczekiwanego zdarzenia autostrada A2 nie była Ci straszna nawet w nocy. Świadczymy więc pomoc całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia. Mamy też do dyspozycji odpowiednią flotę aut, aby pojawiać się niezawodnie tam, gdzie potrzebują nas klienci.

Szybka i rzetelna pomoc drogowa na A2

Jeśli chcesz, aby wsparła Cię rzetelna pomoc drogowa, A2 nie jest najlepszym miejscem na szukanie kontaktu do takiej firmy. Lepiej poświęcić chwilę na jej znalezienie wtedy, gdy jeszcze nie jest Ci potrzebna laweta. Dzięki temu, gdy przyjdzie pora na holowanie na A2 nie będzie dla Ciebie najdroższą trasą w życiu. Gwarantujemy Ci, że wybierając nasze usługi, otrzymasz szybką, uczciwą i rozsądną cenowo pomoc. Dokładnie sprawdzimy stan Twojego auta i zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązanie.

Sprawdź nasze opinie o holowaniu

Fajnie się pędzi autostradą, gorzej, kiedy coś niedobrego dzieje się na niej z twoim samochodem. Nigdy się tak nie bałam jak wtedy kiedy zjeżdżałam na pas awaryjny na A2. Autostrada to naprawdę niebezpiecznie miejsce, kiedy się nie uczestniczy w ruchu. Na szczęście okoliczna pomoc drogowa szybko dotarła na miejsce i odholowała mój samochód do mechanika. Holowanie A2 z Pomoc Drogowa Mikołajczyk było szybkie, niedrogie i przede wszystkim bezpiecznie. Polecam komu się da!!!

Ania

Pomoc Drogowa Mikołajczyk! Dobrze, że jesteście! Stłuczka na A2 to jedno z najgorszych przeżyć w moim życiu. Rozpędzone samochody i ja próbujący uspokoić panią, która (niestety z mojej winy) brała udział w kolizji. Na szczęście doszliśmy do porozumienia i zadzwoniliśmy po holowanie A2. Panowie przyjechali szybko i nie tylko odholowali oba auta do mechanika, ale też poradzili, żebym zadzwonił z miejsca zdarzenia do ubezpieczyciela – gdyby nie to mój portfel ucierpiałby znacznie bardziej! Dzięki, że pomogliście przetrwać mi ten ciężki dzień.

Anonim

Chyba nikt nie lubi dzwonić po pomoc drogową. Dużo firm stara się naciągnąć klienta na dodatkowy koszt albo odstawia auto do zaprzyjaźnionego mechanika, który kasuje podwójnie. Muszę jednak powiedzieć, że firma Pomoc Drogowa Mikołajczyk dba o swoich klientów i jest uczciwa. Holowanie A2 można przeprowadzić całkiem tanio. Polecam.

Marek, Nowy Dwór

Zadzwoń

Holowanie A2 +48 514 514 566

Mobilny serwis opon +48 784 784 485