Zadzwoń
+48 514 514 566

Holowanie A1

Holowanie na autostradzie A1 – 24h

Urządzenia psują się wszędzie. Do awarii pojazdu może więc dojść zarówno na zwykłej drodze krajowej, jak i na autostradzie. W tym drugim przypadku uzyskanie pomocy jest, niestety, trochę trudniejsze. Na szczęście są firmy, które zajmują się rozwiązywaniem problemów kierowców na A1 i innych autostradach. Pomagają naprawić usterkę lub przeprowadzają holowanie. Nasza pomoc drogowa realizuje tego typu usługi dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedsiębiorstwa.

Czy zawsze konieczne jest holowanie z A1?

Uszkodzenia samochodów bywają bardzo różne. Raz mamy do czynienia z awarią, która wymaga jedynie drobnej interwencji, a innym razem jest to poważniejsza sprawa, która musi być naprawiona w warsztacie samochodowym. W obu przypadkach przychodzimy z pomocą naszym klientom. Być może inny kierowca chciałby wykonać holowanie. Jednak A1 i inne autostrady to miejsca, w których jest to zabronione. Tylko specjalistyczna pomoc drogowa może bowiem wykonać holowanie w sposób, który nie będzie zagrażał innym użytkownikom drogi A1. Warto mieć zapisany nasz numer (+48 514 514 566 ,aby w razie potrzeby móc szybko wezwać pomoc. Sprawnie przyjedziemy na miejsce awarii lub kolizji, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Nigdy nie wiadomo, kiedy zepsuje Ci się samochód. Lepiej więc zawsze być na to przygotowanym. Nie w każdym przypadku będzie konieczne holowanie. Autostrada A1 jednak nie jest dobrym miejscem, aby długo pozostawać tam przy aucie. Jeśli stan samochodu na to pozwala, lepiej jest dojechać do najbliższego MOP-u i tam wezwać pomoc. Czasami jednak awaria zdarzy się daleko od Miejsca Obsługi Podróżnych. Wówczas, oczywiście, przyjeżdżamy bezpośrednio na A1 i tam spotykamy się z klientem.

Proste naprawy na A1

Nasze doświadczenia pokazują, że kierowcy nie zawsze chcą, aby transportować ich samochód do warsztatu. Wielu z nich przystaje na propozycję naprawy usterki, jeśli tylko jest taka możliwość. Czasami problemem jest zwykły brak stacji paliw na długim odcinku autostrady. Nieświadomy tego kierowca decyduje się wjechać na A1 bez odpowiedniego zapasu benzyny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w tego typu sytuacjach. Zamiast wybierać holowanie A1 możesz wówczas przemierzyć samodzielnie. My zajmiemy się dowozem paliwa, abyś mógł kontynuować podróż.

Wśród naszych usług znajduje się także wymiana koła na drodze czy awaryjne odpalanie auta. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby klient jak najszybciej ruszył w dalszą drogę. Zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Chętnie odpowiemy na każde z nich i udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

Holowanie – nasze opinie

Odkąd pamiętam, panicznie bałam się awarii na autostradzie. No i niestety mój stary Citroen pewnej listopadowej nocy odmówił posłuszeństwa właśnie na A1. Na szczęście w razie czego wstukałam do smartfona numer do łódzkiej pomocy drogowej, która wybawiła mnie z opresji! Holowanie A1 wspominam więc nie tak całkiem tragicznie, czułam się bezpiecznie, za co chciałabym podziękować i równocześnie polecić usługi. Szybko, niedrogo i naprawdę profesjonalnie!!!

Marta, Łódź

Powiem tyle: szybko i tanio! Panom naprawdę zależy na pomocy i świetnie zdają sobie sprawę z tego, jakim stresem jest awaria na A1. Szybkie działanie i naprawdę dobra cena chociaż zawsze myślałem, że holowanie A1 może kosztować krocie – w końcu to autostrada! Warto mieć numer do pomocy drogowej z Łodzi w swoim telefonie, bo nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.

Adam, Radomsko

Dziękuję za szybką pomoc, dzięki której udało nam się dotrzeć na wakacje!!! W okolicy węzła Stryków nasza Skoda odmówiła posłuszeństwa. Zrozpaczeni zadzwoniliśmy po pomoc, która na szczęście pojawiła się szybko i odholowała winowajcę do pobliskiego warsztatu. Na szczęście awaria okazała się niezbyt skomplikowana i tego samego dnia byliśmy już nad morzem. Dzięki panowie, że pomogliście szybko i skutecznie! Holowanie A1 tylko z łódzką pomocą drogową!

Marcin, Piotrków Trybunalski

Skontaktuj się z nami

Pomoc drogowa +48 514 514 566

Mobilny serwis opon +48 784 784 485

lodz.autopomoc@gmail.com

robtranslodz@gmail.com
Dane kontaktowe: ul. Pieniny 3,
92-003 Łódź